Колишній голова SEC Джей Клейтон прокоментував дії регулятора щодо криптобірж


12.06.2023

Джей Клейтон, колишній голова Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC), висловив свою думку щодо нещодавніх дій регулятора стосовно найпопулярніших криптобірж і поділився своїми думками про стейблкоїни. Про це пише News Bitcoin.

Під час дискусії із засновником криптовалютного хедж-фонду Pantera Capital Деном Морхедом, Джей Клейтон заявив, що частково погодджується зі звинуваченнями SEC на адресу бірж Binance і Coinbase. Нагадаємо, що регулятор стверджував у своєму позові, що торгові платформи дозволяли клієнтам зі США купувати незареєстровані цінні папери.

На відміну від нинішнього голови SEC Гері Генслера, який висловлює скептицизм щодо криптовалют, Клейтон упевнений, що у цифрових активів і блокчейна є законні застосування. Він зазначив, що новітні технології швидко розвиваються і можуть бути ефективно використані у фінансовому секторі. Наприклад, токенізація може значно спростити управління активами. Клейтон процитував прогноз інвестиційного банку Citi, згідно з яким до 2030 року ринок токенізованих активів досягне позначки від 4 до 5 трильйонів доларів.

Колишній голова SEC також високо оцінив функціональність стейблкоїнів, які прив’язані до фіатних валют, особливо до долара США. Клейтон вважає, що вони полегшують міжнародні перекази між приватними особами. Окрім цього, він зазначив, що стейблкоїни можуть бути корисними для ефективного застосування процедур “Знай свого клієнта” (KYC) і дотримання правил протидії відмиванню грошей (AML). Тому він рекомендував американській владі більш детально вивчити можливості використання стейблкоїнів.

Нещодавно Джей Клейтон заявляв, що суди навряд чи зможуть однозначно визначити, чи є будь-який криптоактив цінним папером чи ні. Він пояснив, що з часом будь-який актив може перестати бути цінним папером.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *