Кількість власників Shiba Inu перевищила 1,2 мільйона: ціна мем-токена залишається незмінною


15.07.2022
Shiba inu

Мем-криптовалюта Shiba Inu ($SHIB) продовжує збільшувати кількість своїх власників навіть під час ведмежого ринку, що триває. На сьогоднішній день понад 1,2 мільйона Ethereum-адрес тримають SHIB.

У листопаді минулого року показник кількісті власників цієї криптовалюти знаходився на позначці 1 мільйон, навіть коли її ціна почала падати.

Новий рубіж у 1,2 мільйона власників було пройдено в той момент, коли обсяг транзакцій у мережі SHIB впав до 15-місячного мінімуму. У квітні 2022 року в блокчейні проекту було зафіксовано близько 213 000 транзакцій SHIB, що нижче за історичний максимум 1,38 мільйона, який було досягнуто в жовтні минулого року. У червні цей показник знизився до 157 889.

У березні 2021 року обсяг транзакцій на ланцюжку SHIB становив 37 000, хоча, згідно з даними CryptoCompare, у березні минулого року SHIB не був широко відомим токеном. Однак упродовж року його популярність різко зросла.

Shiba inu
Кількість власників Shiba Inu перевищила 1,2 мільйона: ціна мем-токена залишається незмінною

Дані Etherscan показують, що, незважаючи на менший обсяг транзакцій, кількість гаманців із SHIB продовжує зростати. Як уперше повідомила компанія Gfinity Esports, відколи криптовалюта досягла позначки в 1 мільйон, щодня у неї з’являється близько 863 нових власників, а це означає, що за нинішніх темпів на початку 2025 року кількість власників може досягти 2 мільйонів.

Варто зазначити, що кількість адрес, на яких зберігаються SHIB, не обов’язково відповідає загальній кількості користувачів криптовалюти, оскільки кожен може створити стільки адрес, скільки захоче. З іншого боку, біржі та інші послуги, що зберігають засоби користувачів, збирають SHIB багатьох користувачів за однією адресою.

Загальна кількість власників SHIB продовжує зростати, незважаючи на те, що його ціна залишається невисокою. За останні три місяці курс мем-токену впав більш ніж на 60%.

На момент написання SHIB торгується на рівні $0,00001078. Ціна актива майже не змінилась за останню дому, піднявшись на 0,78%.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *