Хакери зламали Discord-сервер блокчейн-платформи Sui


29.08.2022
Хакери зламали Discord-сервер блокчейн платформи Sui

Mysten Labs, розробник блокчейн-платформи Sui, попередив користувачів про злом свого сервера Discord. Поки невідомо, чи зловмисники отримали якийсь прибуток.

У Mysten Labs закликали користувачів не переходити за жодними посиланнями, опублікованими на Discord за останні 8 годин. Повідомляється, що команда проекту вже розслідує інцидент та намагається повернути доступ до сервера.

«Терміново! Наш сервер Discord був зламаний. Будь ласка, не переходьте за посиланнями, опублікованими протягом останніх 8 годин. Ми працюємо, щоб вирішити цю проблему якнайшвидше. Дякую за ваше терпіння», – повідомили розробники.

Хакери використовували стандартну схему – опублікували повідомлення на сервері Discord із фальшивою роздачею токенів SUI. Зловмисники надали посилання на сайт, де пропонували отримати токени на свій гаманець.

Під час підпису транзакції хакери вимагали повних прав на дії з гаманцем і могли отримати доступ до активів на цій адресі. Наразі сайт вже недоступний.

Хакери часто зламують Discord-сервери різних криптовалютних проектів, особливо у сфері колекційних токенів (NFT). Наприкінці липня TRM Labs повідомила, що спільнота втратила через подібні злами $22 млн.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *