Хакери зламали блокчейн-гру Neopets – вкрадено дані 69 мільйонів користувачів


25.07.2022
Хакери зламали блокчейн-гру Neopets – вкрадено дані 69 мільйонів користувачів

Компанія Neopets, що займається розробкою однієї з перших ігор, пов’язаних із володінням віртуальних домашніх тварин, заявила, що розслідує витік даних клієнтів і рекомендувала користувачам змінити свої паролі.

“Нещодавно Neopets стало відомо, що дані клієнтів могли бути вкрадені. Ми негайно розпочали розслідування за сприянням провідної розслідувальної фірми. Ми також залучаємо правоохоронні органи та посилюємо захист наших систем та даних користувача”. — написала компанія в твіттері.

Як повідомляє Bleeping Computer, в результаті злому було вкрадено інформацію про понад 69 мільйонів користувачів. Джерело також повідомило, що хакер, відомий як TarTarX, почав пропонувати на хакерському форумі вихідний код і базу даних веб-сайту Neopets.com за ціною чотирьох біткойнів.

Згідно з даними Similarweb, cайт Neopets відвідують понад 4,6 мільйони людей на місяць. На початку 2000-х років гру відвідувало 92 мільйони.

Запущений у 1999 році, Neopets став для багатьох геймерів першим досвідом знайомства із соціальною мережею із власною економікою та територією, що передувала зростанню великих сайтів соціальних мереж, таких як Facebook.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *