Хакери вкрали у крипто протоколу Nomad $190 млн


02.08.2022
Хакери вкрали у крипто протоколу Nomad $190 млн

Nomad bridge – останній криптопроект, який став жертвою злому. Хакери оволоділи багатьма засобами гаманця протоколу. За даними DeFi Llama, загальна сума викраденого становила $190,7 млн. Про це повідомив WatcherGuru.

Протокол Nomad – дозволяє користувачам переміщувати цифрові активи між блокчейнами: Avalanche (AVAX), Ethereum (ETH), Evmos (EVMOS), Milkomeda C1 та Moonbeam (GLMR).

Все почалося з підозрілої транзакції, в результаті якої з мосту було видалено 100 обгорнутих біткоїнів (WBTC) на суму $2,3 млн. Згодом з мосту було викрадено цілу низку токенів. Серед яких – обернутий ефір (WETH), Covalent Query Token (CQT), USD Coin (USDC), Frax (FRAX), IAGON (IAG), Hummingbird Governance Token (HBOT), Card Starter (CARDS), GeroWallet (GERO), Dai (DAI) та інші.

Незабаром спільнота підняла тривогу про можливий експлойт, і Nomad підтвердив, що міст піддається експлойту о 23:35 UTC. Більше того, команда заявила, що розслідує ситуацію та надасть оновлення, коли вони з’являться.

Цікаво, що цей злом значно відрізнявся від інших експлойтів мостів 2022 року. Під час хакерського злому сотні адрес отримували токени безпосередньо з мосту.

Більше того, зловмисники видаляли всі ці токени за незвичайною схемою. Вони витягали токени з мосту в еквівалентних номіналах. Зловмисники провели понад 200 транзакцій, у кожній із яких використовувалося рівно $202 440,725413.

Останніми роками експлойти міжблокчейнових протоколів стали дуже поширеною формою атак. Внаслідок цього втрачено мільйони доларів коштів інвесторів. У минулому співзасновник Ethereum Віталік Бутерін висловлював стурбованість щодо використання мостів для міжланцюжкового переказу коштів.

Минулого тижня Nomad оголосив про залучення $22 млн. посівних інвестицій від таких гігантів, як Coinbase Ventures, Polychain Capital та інших.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *