Хакер зламав DeFi-протокол LaunchZone та викрав $700 000


27.02.2023
Anonymous назвали свою нову жертву: хакери хочуть притягнути до відповідальності засновника криптопроекту Terra

Зловмисник здійснив експлойт протоколу LaunchZone в мережі BNB Chain та вивів кошти на суму $700 тис. Кіберзлочинець викрав понад 80% коштів із пулу ліквідності. Про це повідомляє Cointelegraph.

Розробники протоколу опублікували повідомлення в офіційній групі проєкту в Telegram. Вони попередили користувачів, щоб ті не купували токени LZ, поки не буде зібрано додаткову інформацію. Команда проєкту підтвердила, що протокол був зламаний хакерами. Служба безпеки LaunchZone розбирається з цією ситуацією і обіцяє надати інформацію про інцидент.

Вартість нативного токена LaunchZone LZ впала більш ніж на 80%. Відомо, що хакер перевів викрадені кошти на децентралізовану платформу PancakeSwap та обміняв на інші криптовалюти, згідно з даними блокчейн-оглядача мережі BNB.

Екосистема мережі BNB за останній рік неодноразово зіштовхнулася зі зламами та експлоїтами. Сама мережа BNB у жовтні 2022 року стала жертвою хакерської атаки і втратила $100 млн. Зловмисники виявили вразливість у кросчейн-протоколі і скористалися нею.

Компанія Jump Crypto, що займається інфраструктурою Web3, повідомила команді BNB Chain про критичну вразливість у лютому 2023 року. Експлойт міг дозволити зловмисникам карбувати необмежену кількість токенів за допомогою шкідливих переказів. Команда мережі виправила помилку до того, як про неї стало відомо широкому загалу.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *