Капіталізація ринку криптовалют впала нижче 1 трильйона доларів


26.07.2022
Обсяг ринку криптовалют наближається до $1 трильйона

На ринку криптовалют знову відновився тиск з боку продавців, а ринкова капіталізація криптовалюти впала нижче за 1 трильйон доларів. Раніше сьогодні найбільша у світі криптовалюта BTC торкнулася тижневого мінімуму і зараз торгується на рівні близько $21 100.

Біткоїн знову під тиском продавців, оскільки BTC не зміг закрити тиждень вище свого 200 WMA, таким чином, не зумівши перетворити опір на рівень підтримки.

Цей недавній відступ підірвав стійкий відскок біткоїна, підвищивши ймовірність того, що ціна BTC може знову впасти нижче за рівень $20 000.

Вся увага зараз прикута до глобальних макроекономічних показників та оголошення ФРС щодо підвищення процентної ставки цього тижня. На думку галузевих експертів, цього тижня ФРС, найімовірніше, оголосить про підвищення процентної ставки на 75 базисних пунктів. Проте з огляду на те, що червневі показники інфляції виявилися вищими, ніж очікувалося, існує достатня ймовірність підвищення на 100 базисних пунктів.

З іншого боку, нині в криптопрості посилюється контроль з боку регулюючих органів. Комісія з цінних паперів і бірж США посилила заходи після краху ринку криптовалют і банкрутств, поданих деякими з найбільших крипто-кредиторів. Як повідомляється, SEC США також розслідує криптобіржу Coinbase у зв’язку з їхнім передбачуваним лістингом токенів безпеки.

У умовах ринок криптовалют, швидше за все, залишиться волатильним.

Для біткоїна рівень в $20 000 на даний момент залишаються критичним рівнем підтримки.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *