Капіталізація криптовалютного ринку впала нижче за $1 трлн


29.08.2022
Капіталізація криптовалютного ринку впала нижче за $1 трлн

За даними CoinMarketCap, 29 серпня капитализация крыпторынку впала до $945,298 млрд.

Інвестори почали розпродаж біткоїнів та альткоїнів після виступу голови Федеральної резервної системи Джерома Пауелла, який заявив, що влада США готова за необхідності знову підвищити облікову ставку і вжити інших заходів, які сприятимуть уповільненню темпів інфляції. Кроки можуть бути найжорсткішими, якщо цього вимагатимуть обставини, наголосив глава ФРС, але додав, що поки що немає необхідності у додаткових заходах.

Курс біткоїну в суботу впав до найнижчих значень із середини липня. Сьогодні BTC торгується на позначці $19 822. Ethereum (ETH) та Binance Coin (BNB) відкотилися до $1447 та $275,36 відповідно.

Cardano (ADA), Solana (SOL) та Dogecoin (DOGE) подешевшали до $0,433, $30,54 та $0,061. Джош Ольшевич, який очолює дослідницький підрозділ Valkyrie Investments, пов’язує падіння криптовалют із п’ятничним виступом Джерома Пауелла та виходом капіталу з фондових ринків.

Однак шанси на відскок у біткоїна все ще зберігаються. За прогнозами стратега Fundstrat Марка Ньютона, ведмежий цикл має незабаром завершитися. Основним драйвером, який прискорив зміну тренду, стане пом’якшення риторики Федеральної системи резервів.

Якщо американський регулятор відмовиться від чергового підвищення ставок, то інвестори знову почнуть інвестувати у ризикові активи — критповалюти.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *