Каньє Вест подав заявку на реєстрацію торговельної марки, пов’язаної з NFT


11:17 AM, 2 Червня 2022
kanie-vest-podav-zaiavku-na-reiestratsiiu-torhovelnoi-marky-pov-iazanoi-z-nft


Репер-дизайнер Каньє Вест подав 17 заявок на регистрацію торгових марок, пов’язаних з NFT і Metaverse для свого бренду Yeezus. Про це повідомляє Джош Гербен.

Одне з додатків стосується «валют на основі блокчейну» та «незамінних токенів», що вказує на можливість майбутніх NFT або токенів Yeezus.

Інша програма для «фізичних та онлайн-магазинів», що знову вказує на можливість входження Yeezus у метавсесвіт.

Ці заявки були подані 27 травня компанією Mascotte Holdings, що належить Каньє Весту.

Інші додатки в документації стосуються, одягу та сумок, косметики, предметів побуту, іграшок, ігор та спортивного обладнання.

Серед заявок навіть є одне застосування для парку розваг.

Ці заявки надійшли через кілька місяців після того, як Каньє опублікував в Instagram допис зі словами: «ПРИПИНІТЬ МЕНЕ ЗАВЕРШИТИ NFT, Я НЕ ПІДПИСУВАЮСЯ».

Репер сказав, що тоді він зосередився на «створенні справжніх продуктів у реальному світі, справжньої їжі, справжнього одягу та справжнього притулку».

Однак він спритно поділився іншим зображенням, на якому було написано: «Не просіть мене зробити F-ing NFT, запитайте про це мене пізніше».

Здається, «пізніше» настало.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!