Японська поліція звинувачує хакерське угруповання Lazarus в атаці на місцеві криптокомпанії


17.10.2022
Хакери «Білоруські кіберпартизани» отримали доступ до паспортних даних кожного громадянина Білорусії, включаючи її президента. Про це угруповання повідомило у Твіттері.

Національне агентство поліції Японії та Агентство фінансових послуг (FSA) заявили, що північнокорейська група хакерів Lazarus уже кілька років методично атакує місцеві криптовалютні сервіси.

“Група розсилає співробітникам криптокомпаній фішингові електронні листи, в яких хакери видають себе за керівників фірм. Також у рамках підроблених ділових операцій використовуються соціальні мережі. У разі успішного зараження комп’ютера співробітника компанії, він стає плацдармом для отримання доступу до внутрішньої мережі”, – наголошується в заяві.

Цікаво, що заява отримала статус “публічного припису” – це п’ятий випадок в історії, коли уряд випустив попередження з таким статусом.

Японська влада попереджає, щоб криптокомпанії зберігали ключі від гаманців в офлайні і постійно проводили навчання співробітників, щоб вони не відкривали вкладення і не переходили за посиланнями в електронних листах. Необхідне і встановлення ПЗ для збільшення рівня безпеки в мережі.

Поліцейські зазначили, що Lazarus здійснили кілька вдалих атак на японські компанії, що працюють із цифровими активами. Однак деталей про ці атаки не надано.

Раніше повідомлялося, що північнокорейські хакери заражають користувачів MacOS, які шукають роботу в криптовалютній сфері.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *