Голова Центрального банку Нігерії вважає, що криптовалюти змінили фінансовий сектор


19.07.2022
Godwin Emefiele crypto

Головний представник центрального банку Нігерії Годвін Емефіле нещодавно заявив, що розвиток фінтеху та криптовалют серед різних інновацій стримує банки та монетарні організації, впливаючи на методи їхньої роботи. У зв’язку з цим Комітет із грошово-кредитної політики (MPC) центрального банку має переглянути методи регулювання грошово-кредитної політики. Про це повідомляє Dailynigerian.

Годвін Емефіле сказав, що члени MPC, які збераються на засіданні 18 та 19 липня, мають розробити іншу схему управління грошово-кредитною політикою Нігерії.

Емефіле додав, що нові інновації та досягнення відіграють важливу роль у розвитку Нігерії, і тому регулятор повинен вибрати інший шлях, щоб удосконалити зобов’язання цих технологій.

Нові технології та інновації несуть у собі певні ризики. Однак вони також приносять низку переваг, включаючи покращення доступу до фінансових послуг, скорочення бідності та створення робочих місць.

“Розвиток фінтех, криптовалют, цифрових платежів, штучного інтелекту та машинного навчання призвели до зміни функціонування фінансового та банківського секторів як на глобальному, так і на національному рівні”. – заявив Годвін Емефіле.

На думку Емефіле, щоб забезпечити актуальність грошово-кредитної політики та роль монетарної влади у новому цифровому світі, члени MPC повинні мати просунуте розуміння взаємодії цифровизації з цілями, завданнями та інструментами грошово-кредитної політики.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *