Голова правління HSBC пояснив, чому криптовалюти не входить в майбутнє банківського гіганта


16.09.2022
Голова правління HSBC пояснив, чому криптовалюта не входить в майбутнє банківського гіганта

Генеральний директор HSBC Ноель Квінн заявив, що негативно ставиться до криптовалют через їхню надмірну волатильність, тому банк не пропонуватиме послуги, пов’язані з цифровими активами.

Ноель Квінн і раніше скептично ставився до криптовалют, і в інтерв’ю CNBC-TV18 він підтвердив свою позицію. Квінн заявив, що як банківський гігант, HSBC не має наміру надавати клієнтам криптовалютні послуги і співпрацювати з біржами. Він вважає цифрові активи нестійкими, особливо на тлі тривалого падіння ринку.

“Я сумніваюся в придатності криптовалютних продуктів для споживачів на сучасному ринку. Криптовалюти дуже волатильні, і я навіть боюся уявити, в який бік піде ринок. Тому HSBC ставиться до криптовалют суворіше, ніж інші банки”, – заявив керівник HSBC.

Квінн не вважає біткоїн повноцінним платіжним засобом, оскільки через мінливість і нестабільність курсу, його складно оцінювати на балансі клієнтів. З цієї ж причини банк не поспішає і з впровадженням стейблкоїнів. Квінн пояснив, що незважаючи на прив’язку стейблкоїнів до фіатних валют, їхня вартість все ж залежить від наявності резервів у компанії.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *