Голова Metaco вважає, що падіння ринку скоротить кількість швейцарських криптостартапів на 30%


14.07.2022

Генеральний директор швейцарської криптовалютної компанії Metaco припустив, що нинішнє зниження ринку за найближчі півроку знищить майже третину криптовалютних стартапів у країні.

Під час розмови з місцевим виданням Swiss Info Адрієн Треккані припустив, що обвал криптовалютного ринку може призвести до катастрофічних наслідків для багатьох швейцарських компаній, що працюють у цьому секторі. За прогнозами Треккані, вони «зникнуть» з ринку вже у найближчі шість місяців. З іншого боку, він вважає, що це принесе користь галузі, оскільки «слабкі учасники будуть усунуті з ігрового поля», а для сильніших конкурентів їх звільниться простір.

«Поточний рух ринку можна порівняти з міхуром, що лопнув. Це відфільтрує активність на ринку та спростить його. Зазвичай, після великого краху відкриваються нові можливості», — висловив оптимістичний настрій керівник Metaco.

Наразі, незважаючи на ведмежий тренд ринку цифрових активів, більшість криптовалютних стартапів у Швейцарії демонструють стійкість, каже бізнесмен.

Можливо, те, що відбувається, зумовлене законодавством, дружнім до блокчейну та криптовалютам, завдяки якому країна вважається привабливою юрисдикцією для розвитку цифрових фінансів. У травні місцевий постачальник фінансових послуг Dukascopy Bank отримав дозвіл від Агентства нагляду за фінансовими ринками Швейцарії (FINMA) на торгівлю криптоактивами.

Нещодавно схожу думку висловила комісар Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC) Естер Пірс. Вона заявила, що спад ринку допоможе зрозуміти поведінку крипторинку в екстремальних умовах.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *