Американські криптокомпанії почали масово відкривати рахунки у швейцарських банках


22.03.2023
банк

Криптовалютні компанії зі США почали масово подавати партнерські заявки до швейцарських банків. Ця тенденція почалася після банкрутства трьох американських банків, орієнтованих на криптоактиви – Silvergate, Silicon Valley Bank (SVB) і Signature Bank.

Згідно з інформацією, опублікованою на CNBC, деякі швейцарські банки просто “завалені” подібними запитами.

Представник одного з банків назвав ситуацію “божевіллям”, пояснивши, що лише за один день 13 березня компанія отримала більше запитів, ніж будь-коли раніше.

Згідно з джерелом, підвищений приплив заявок від компаній зі США та інших країн за межами Європи підтвердили журналістам у швейцарському банку Sygnum і низці інших фінансових установ країни. За словами директора з маркетингу Sygnum Домініка Кастлі, банк приваблює клієнтів наявністю ліцензій на роботу в Швейцарії та Сінгапурі.

Серед ключових причин для вибору швейцарської юрисдикції учасники галузі відзначають дружнє до криптовалют законодавство і чіткі правила роботи галузі. У країні створено так звану криптодолину в регіоні Цуг, де працюють стартапи і великі криптокомпанії. За словами одного з радників приватного швейцарського банку, криптофірми приходять у країну, щоб перебувати в безпечнішій юрисдикції.

Раніше також повідомлялося, що внаслідок банківської кризи у США місцеві криптокомпанії почали відкривати рахунки в банках Ліхтенштейну та острівних держав.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *