Голова Binance подав позов про наклеп проти дочірньої компанії Bloomberg


25.07.2022
Голова Binance подав позов про наклеп проти дочірньої компанії Bloomberg
Генеральний директор Binance Чангпенг Чжао висунув звинувачення Modern Media компанії Bloomberg через заголовок обкладинки, який гласив "Схема Понці Чангпенга Чжао".

Глава Binance Чангпенг Чжао подав до суду Гонконгу на китайську дочірню компанію Bloomberg – Modern Media Company. Про це повідомляє Hong Kong Economic Times.

Медіакомпанія випустила в Китаї 250-й номер Bloomberg Businessweek із заголовком “Схема Понці Чанпенга Чжао”.

Адвокати Чжао вказали на те, що Modern Media є впливовим виданням в країні, і стверджують, що назва обкладинки завдала шкоди громадському іміджу Чанпенга та викликала почуття засмучення та сорому. Фірму попросили відкликати свої образливі коментарі на адресу Чжао, принести офіційні вибачення та запропонувати фінансову компенсацію, включаючи відшкодування збитків.

Схоже, що Bloomberg частково задовольнив побоювання Чжао ще до подання позову. В інших джерелах повідомляється, що минулого тижня деякі екземпляри образливого заголовка були змінені на “Таємничий Чанпенг Чжао”.

Варто відзначити, що образливу назву можна побачити лише на китайському виданні обкладинки. Англійська версія обкладинки містить заголовок “Чи може найбагатша людина криптовалюти протистояти холоду?”.

Це не вперше, коли Чжао подає до суду на велике видання новин; 2020 року Binance подала до суду на Forbes через статтю, в якій біржа звинувачувалася в таємній роботі з перекачування грошей та ухилення від регуляторів. Binance відкликала позов на початку 2021 року, а через рік оголосила про вкладення 200 мільйонів доларів у медіагіганта.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *