Глава Ripple: SEC непослідовно застосовує правила регулювання до криптокомпаній


24.06.2022
Глава Ripple: SEC непослідовно застосовує правила регулювання до криптокомпаній
Глава Ripple: SEC непослідовно застосовує правила регулювання до криптокомпаній

Правила, введені Комісією з цінних паперів та бірж США (SEC) щодо криптокомпаній, непослідовні. Такі дії придушують інновації в країні. Таку думку высловив CEO компанії Rippple Бред Гарлінгхаус в інтерв’ю журналу Wired на конференції Collision у Торонто.

Говорячи про поточну юридичну битву Ripple з SEC, Гарлінгхаус зробив наступні заяви, посилаючись на те, що SEC схвалила IPO Coinbase у квітні 2021 року, незважаючи на листинг XRP на платформі.

“XRP – це цінний папір, і завжди ним був, – схоже, саме таку позицію займає зараз SEC зі своїм позовом, але Coinbase схвалила їх вихід на біржу, незважаючи на те, що не є зареєстрованою біржею. Тут є деякі протиріччя в самій організації SEC, де ліва рука не знає, що робить права.”

Генеральний директор Ripple також заявив, що рішення SEC регулювати криптосектор за допомогою застосування санкцій перешкоджає інноваціям у країні.

Замість того, щоб наполегливо працювати над створенням нового набору чітких правил і норм, SEC вирішила регулювати за допомогою санкцій, що не є ефективним способом, і я думаю, що це придушило інновації в США.

Минулого місяця Гарлінгхаус у своїй заяві повідомив, що Ripple вивчає можливості виведення компанії на біржу після завершення судового процесу із SEC.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *