Глава CME Group зберігає оптимізм щодо криптовалют, незважаючи на спад ринку


09.02.2023
Террі Даффі

Генеральний директор Чиказької товарної біржі CME Террі Даффі зберігає оптимізм щодо майбутнього ринку криптовалют, незважаючи на руйнівний розпродаж, який відбувся у 2022 році.

У нещодавньому інтерв’ю CNBC Даффі сказав, що чиказький торговий гігант насправді спостерігав зростання інтересу до торгівлі криптовалютами.

“Було дуже цікаво спостерігати за тим, що відбувалося з біткоїном. Ми бачили, що сталося наприкінці року з деякими компаніями в галузі. Вся криптоіндустрія постраждала, а потім ми побачили зростання відкритого інтересу в листопаді-грудні, і це продовжується і зараз”. — – сказав Даффі.

Незважаючи на проблеми, з якими стикається індустрія, Даффі вважає, що регульований ринок набирає обертів, і торгувати цифровими активами краще на регульованій біржі, такій як CME. Кількість криптопродуктів на платформі CME зростає, чим у компанії “вельми задоволені”.

Даффі також розповів про вплив підвищення ставок Федеральною резервною системою на CME Group. Зокрема, генеральний директор переконаний, що нещодавня невизначеність навколо майбутніх рішень ФРС щодо монетарної політики йде на користь бізнесу. Він визнає, що важко передбачити, що станеться в найближчі місяці.

“Коли ви дивитеся на те, куди вказує ринок, ви дивитеся на наступне засідання ФРС. У вас є 90% ймовірність того, що буде ще одне підвищення ставки на чверть відсотка, а потім у вас є наступне засідання в травні з ймовірністю 70%, що буде ще одне підвищення на чверть відсотка”, – говорить Даффі.

Незважаючи на прогнози ринку щодо можливого зниження ставки до кінця року, Даффі вважає, що ще занадто рано робити якісь висновки. “Я думаю, що в цьому і полягає краса ринку”, – сказав він.

У вересні минулого року CME Group запустила пропозицію ф’ючерсів на ETH. Нещодавно вона також оголосила про введення ф’ючерсів на євро.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *