Глава Binance запропонував оподатковувати транзакції з Terra Classic


26.09.2022
CZ Binance (821 × 473 px) (2)

Чанпенг Чжао, CEO Binance, рекомендував запровадити фіксований податок на транзакції в розмірі 1.2% для угод з Terra Classic (LUNC) для спалювання токена і загального скорочення пропозиції на ринку. Про це голова біржі написав у своєму Twitter.

“Ми у себе впровадимо на майданчику функцію оформлення підписки на сплату транзакційного податку в розмірі 1.2% з операцій з LUNC. Але почнемо обкладати податком лише після того, як 25% інвесторів LUNC підпишуться на спалювання токенів”.

Він додав, що обов’язковий податок для всіх користувачів буде запроваджено на платформі лише тільки після того, як обсяги операцій трейдерів, які оформили підписку, досягнуть 50% від усіх транзакцій LUNC на біржі. Пропозиція Чжао розділила спільноту LUNA на два табори. Низка користувачів підтримали рішення гендиректора Binance, тоді як інші сприймають рішення як інструмент маніпулювання ринком.

Хоч Чжао і підтримав спалювання LUNC, але вважає, що лише голосування спільноти дасть змогу користувачам платформи доопрацювати пропозицію щодо оподаткування угод з LUNC: “Ми прислухаємося до наших користувачів і захищаємо їх”. Проте Чжао розуміє, що, якщо оподаткування не буде запроваджено на всіх криптобіржах і на ринку, користувачі Binance вважатимуть за краще перемістити LUNC на інші криптобіржі, на яких не передбачено спалювання токена.

Нагадаємо, що в травні криптовалютна біржа Binance розмістила Terra 2.0 (LUNA) в зоні інновацій і відкрила торгівлю парами LUNA/USDT і LUNA/BUSD 31 травня.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *