Генеральний директор криптомайнера Layer1 подав до суду на членів ради директорів компанії


07.02.2023
позов

DGF Investments Inc та глава крипто-майнера Layer1 Technologies Джон Харні подали позов до Канцлерського суду штату Делавер проти двох інших членів правління фірми, Якова Доліча та Тобіаса Ебеля, через те, що вони нібито розграбували компанію заради власної вигоди.

Позивачі стверджують, що Доліч і Тобіас скористалися лазівкою, що утворилася в Layer1 після раптової відставки генерального та технічного директорів її материнської компанії Enigma (єдиних двох членів ради директорів Enigma) на початку жовтня 2022 року, щоб розграбувати Layer1 і керувати нею для власної вигоди.

В одному з розділів позову йдеться про те, що Доліч і Ебель узурпували контроль над Layer1 і керували нею як власною компанією. Таким чином, діяльність материнської компанії Enigma була паралізована. У жовтні 2022 року генеральний та технічний директори Enigma подали у відставку, залишивши Enigma без видимого корпоративного управління.

Позивачі також стверджують, що Доліч продовжує поширювати неправдиві відомості про те, що йому належить 77% акцій Layer1. У позові стверджується, що 24 січня 2022 року Доліч продав усі свої акції Layer1 компанії Enigma за $16 млн.

Харні та DGF Investments наголосили, що без неминучого судового втручання, яке підтверджує, що Enigma володіє 100% Layer1, ніщо не може завадити Долічу та Ебелю “керувати” компанією “для власної вигоди”.

Також у позові йдеться про порушення фідуціарних обов’язків відповідно до статті 226 Закону про загальні корпорації штату Делавер.

Позивачі сподіваються домогтися захисту від суду через судову заборону, щоб їхні гонорари оплатили відповідачі, і наказати призначеному зберігачу керувати компанією.

Згідно зі звітом за 2020 рік, Layer1 Technologies була першою компанією з видобутку біткойнів у США, яка повністю інтегрувала поновлювані джерела енергії у свою діяльність.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *