Glorious анонсувала випуск NFT на честь Нельсона Мандели


19.07.2022
Nelson Mandela nft

Фонд Нельсона Мандели та компанія Glorious Digital спільно випустять NFT-колекцію “Nelson Mandela” до Дня Мандели, що відзначався 18 липня. Згідно з опублікованим прес-релізом, партнерство NFT надасть Glorious Digital доступ до особистих документів, фотографій та багато іншого.

“Бути довіреним володарем архіву Мандели, його історичної спадщини та послань про єдність, оптимізм, лідерство, рівність, свободу і надію, серед інших, – це честь і привілей”. – сказав Тім Харпер, виконавчий директор Glorious Digital.

Хоча дату запуску NFT-колекції ще не визначено, виторг від реалізації проекту піде на розширення охоплення та впливу Фонду Нельсона Мандели.

NFT-колекція буде присвячена Нельсона Мандели, відомому лауреату Нобелівської премії. Ці NFT познайомлять із життям Нельсона Мандели, показуючи глибокий позитивний вплив його діяльності на світ.

Нельсон Мандела переміг на перших в історії ПАР загальних виборах у 1994 році і став першим в історії чорношкірим президентом ПАР.

Нельсон Мандела чи Мадіба вважається синонімом демократії завдяки своїй миролюбній діяльності. Його зусилля боротьби з апартеїдом призвели до того, що він провів у в’язниці 27 років, з 1962 по 1990 рік.

Апартеї́д — офіційна політика расової дискримінації, сегрегації та гноблення, яку впродовж 1948—1991 рр. проводили правлячі кола Південно-Африканської Республіки проти місцевого чорношкірого населення, а також переселенців з Азії.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *