Gemini планує запустити міжнародну платформу для торгівлі деривативами


30.03.2023
Protecting-our-customers-From-Phishing-campaigns

Криптовалютні біржі в США переживають труднощі у зв’язку зі зростаючими правовими проблемами. Зокрема, компанія Binance стала об’єктом переслідування з боку регуляторів, а також отримала позов від Комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами США (CFTC). Це викликало в інших криптобірж деякі побоювання і змусило їх задуматися про роботу за межами США.

Одна з таких бірж – Gemini – є американською криптовалютною платформою, власниками якої є Кемерон і Тайлер Вінклвосс. Брати Вінклвосс планують запустити нову міжнародну платформу для торгівлі деривативами, яка пропонуватиме безстрокові ф’ючерси. Про це пише The Information.

Такі деривативи вважаються високоризикованими продуктами, і тому вони заборонені для роздрібних трейдерів у США. Це одна з причин, через які Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами США (CFTC) подала позов проти Binance і Чанпена Чжао.

Gemini – не єдина криптобіржа, яка планує експансію на міжнародний ринок. Наприклад, Coinbase, ще одна американська криптовалютна біржа, також працює над створенням нової торгової платформи за межами США і вже звернулася до Верховного суду з проханням про захист від судових спорів.

Численні проблеми з регуляторами змушують багато криптокомпаній згортати бізнес у США і шукати більш дружні до криптовалюти юрисдикції. Сінгапур, Гонконг, Європа та ОАЕ наразі виглядають для них набагато привабливішими.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *