GameStop запустила NFT-маркетплейс


2:40 PM, 12 Липня 2022
GameStop запустила NFT-маркетплейс

Мережа GameStop, що займається продажем ігор, оголосила про запуск власної платформи для торгівлі невзаємозамінними токенами (NFT) на базі Ethereum та поообіцяла «значно інвестувати» в її розвиток.

Майданчик має намір залучити художників та урізноманітнити асортимент пропонованого цифрового мистецтва. При цьому GameStop прагне зайняти високі позиції на ринку NFT серед компаній які вже існують на ринку.

Насамперед NFT, запропоновані платформою, виконуватимуть роль інтерактивних елементів, які можна буде використовувати у відеоіграх. Для цього GameStop, спільно з Immutable X, відкрила фонд на $100 млн, щоб залучити розробників ігор. Ігрові NFT будуть додані у майбутньому.

Все це відбувається на тлі скорочень персоналу у компанії: 7 липня GameStop оголосила про звільнення фінансового директора Майкла Рекуперо та деяких інших співробітників. Компанія не стала відповідати на питання про причину звільнень, проте у звіті GamesIndusty йдеться, що скорочення штату торкнулося корпоративного підрозділу GameStop, журналу компанії Game Informer, а також співробітників, які займаються сайтом.

За даними Kotaku, компанія вирішила припинити вкладати значні інвестиції в персонал, технології та інфраструктуру і зосередитися на досягненні стійкої прибутковості.

Раніше компанія оголосила про запуск власного ETH-гаманця, який відстежує інформацію про користувача, таку як координати GPS, IP-адресу і навіть положення комп’ютерної миші користувача.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!