FTX запустила сайт для повернення коштів європейським користувачам


31.03.2023
Bloomberg: криптобіржа FTX планує залучити нові інвестиції після серії великих покупок

Європейський підрозділ збанкрутілої криптобіржі FTX запустив сайт, що дає змогу клієнтам з ЄС подавати заявки на виведення коштів, повідомляє Cointelegraph.

Згідно з сервісом FTX.EU, нове доменне ім’я ftxeurope.eu було схвалено Кіпрською комісією з цінних паперів і бірж (CySEC). Сервіс не пропонуватиме жодних продуктів або послуг, крім виплат постраждалим клієнтам.

FTX EU була доступна для користувачів у Європейській економічній зоні та на Близькому Сході, і точна кількість постраждалих невідома. Очікується, що показник виявиться невеликим, оскільки підрозділ запустився лише в березні 2022 року, а глобальна компанія збанкрутувала вже в листопаді.

Кіпрський регулятор змусив від FTX.EU призупинити свою діяльність 9 листопада, за два дні до того, як FTX Group і 130 афілійованих із нею компаній офіційно подали заяву про банкрутство.

21 лютого японський підрозділ FTX також відновив виведення коштів для місцевих клієнтів через платформу Liquid Japan. А в березні кредитори FTX повідомили про можливий перезапуск біржі.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *