Емірат ОАЕ запустить вільну зону для криптокомпаній


28.02.2023
Влада Об'єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) планує залучити технологічні компанії за допомогою "золотих віз" і 10-річної візи на проживання, яка дозволить експатріантам жити в країні.

Рас-Аль-Хайма, один із семи еміратів Об’єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ), має намір відкрити вільну зону для компаній, що займаються цифровими і віртуальними активами.

RAK Digital Assets Oasis (RAK DAO) буде “спеціально створеною вільною зоною для нерегульованої діяльності в секторі віртуальних активів, яка сприяє інноваціям”. Приймання заявок відкриють у другому кварталі 2023 року.

Вільна зона буде призначена для постачальників послуг цифрових і віртуальних активів у нових технологіях, таких як метавсесвіт, блокчейн, службові токени, гаманці віртуальних активів, невзаємозамінні токени (NFT), децентралізовані автономні організації (DAO), децентралізовані застосунки (DApps) та інші підприємства, пов’язані з Web3.

“Ми будуємо вільну зону для компаній майбутнього. Будучи першою у світі вільною зоною, призначеною виключно для компаній, що займаються цифровими і віртуальними активами, ми сподіваємося підтримати амбіції підприємців з усього світу”. – сказав шейх Мохаммед бін Хумайд бін Абдулла Аль-Касімі, голова Міжнародного корпоративного центру RAK, оператора нової вільної зони.

Вільні зони або зони вільної торгівлі в ОАЕ – це області, в яких підприємці володіють 100% свого бізнесу і мають свої власні податкові схеми та нормативно-правову базу, за винятком кримінального законодавства ОАЕ.

Нова вільна зона додається до більш ніж 40 міждисциплінарних вільних зон у країні, які привернули численні крипто-, блокчейн- і Web3-фірми, включно з Dubai Multi Commodities Center (DMCC), DIFC і ADGM.

ОАЕ зарекомендували себе як далекоглядний центр для криптофірм, які придивляються до юрисдикцій із більш дружніми правилами. У березні 2022 року Дубай оприлюднив свій закон про віртуальні активи разом з Управлінням з регулювання віртуальних активів, щоб захистити інвесторів і встановити стандарти для індустрії цифрових активів.

У вересні 2022 року Управління з регулювання фінансових послуг – регулятор ADGM – опублікувало керівні принципи свого підходу до регулювання та нагляду за новим класом активів і його постачальниками послуг.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *