Аналітики вказали на зниження кореляції біткоїна з американським фондовим ринком


28.02.2023
Канадський мільйонер Кевін О’Лірі впевнений, що крипторинок ще не досяг дна

Кореляція крипторинку з американським фондовим ринком і макроекономічними факторами знижується на тлі поточних цінових рухів біткоїна. Про це пише The Block з посиланням на дані звіту аналітиків брокера Bernstein.

Згідно з експертами, кореляція біткоїна та індексу Nasdaq Composite з початку лютого впала з 0,94 до 0,58.

Експерти вважають зниження кореляції бичачим сигналом для ринку криптовалют. Однак вони також відзначили наявність ведмежих чинників у вигляді посилення уваги регуляторів і незначного рівня прийняття криптовалют з боку інституційних інвесторів. Сприйнятливість крипторинку до подій у сфері традиційних фінансів “уже не така, як раніше”, спостерігається баланс між різними сценаріями в очікуванні “подальших каталізаторів”.

Аналітики підкреслили, що більша частина емісії стейблкоїнів (>50%) і глобальної торгівлі криптовалютами (95%) залишається за межами американського ринку. Таким чином, настрої у сфері криптовалют більшою мірою залежать від глобальних потоків.

Початок січня в Bernstein назвали “ідеальним часом для купівлі біткоїна” через перебування криптоактивів на історично низьких цінових рівнях.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *