Експерти BofA вважають, що кореляція між золотом і BTC сигналізує про те, що біткоїн стає безпечною гаванню для інвесторів

Зростаюча кореляція біткоїна з золотом, S&P 500 і Nasdaq 100 вказує на те, що інвестори розглядають BTC як “відносну безпечну гавань”, вважають стратеги американського финансового конгломерата Bank of America (BofA).

Незважаючи на триваючий “ведмежий настрій” на ринку криптовалют, інвестори все частіше дивляться на біткоїн як на безпечний притулок, говориться в дослідженні BofA.

На думку цифрових стратегів Bank of America, зростання співвідношення між біткоїном і золотом (XAU) є одним з основних індикаторів, що демонструють довіру інвесторів до BTC на тлі триваючого економічного спаду.

Кореляція біткоїна з золотом, яке зазвичай розглядається як інструмент хеджування інфляції, в цьому році зростала, досягнувши найвищих річних рівнів на початку жовтня. Тенденція до зростання кореляції почалася 5 вересня після того, як вона залишалася близькою до нуля з червня 2021 року і стала негативною в березні 2022 року, відзначають в звіті стратеги BofA Алкеш Шах і Ендрю Мосс.

“Біткоїн – це актив з фіксованою пропозицією, який в кінцевому підсумку може стати хеджем від інфляції”, – пишуть стратеги.

Зростання кореляції BTC/XAU – не єдиний показник, який свідчить про зростання довіри інвесторів до біткоїна як засобу збереження вартості.

Біткоїн також все більше корелює з основними фондовими індексами, такими як S&P 500 (SPX) і Nasdaq 100 (QQQ). Кореляція між біткоїном і SPX і QQQ досягла історичних максимумів 13 вересня, пишуть стратеги BofA:

“Зниження позитивної кореляції з SPX/QQQ і швидко зростаюча кореляція з XAU вказують на те, що інвестори можуть розглядати біткоїн як відносну безпечну гавань, оскільки макроекономічна невизначеність зберігається і дно ринку ще не досягнуто”.

Стратеги BofA також відзначили масовий відтік біткоїнів з бірж на особисті або самостійні гаманці. Згідно з дослідженням, щотижневий відтік BTC з бірж на початку жовтня був найбільшим з середини червня, відзначаючи третій тиждень відтоку поспіль. Стратеги підкреслили, що великі і безперервні відтоки на особисті гаманці вказують на обмежений короткостроковий тиск на продаж, заявивши:

“Інвестори переводять токени з біржових гаманців в свої особисті гаманці, коли мають намір холдити, що вказує на потенційне зниження тиску на продаж”.

Стратеги BofA відзначили, що методологія звіту включала в себе дані основних біткоін-бірж, включаючи Binance, Coinbase, Coincheck, FTX, Gemini, Kraken та інші.

Новий звіт вийшов на фоні зростаючих ризиків глобальної економічної рецесії, що призводить до збільшення попиту на інфляційне хеджування. Нагадаємо, що біткоїн втратив близько 70% своєї ринкової вартості на тлі масштабної криптозими 2022 року, що викликало ще більше скептицизму щодо його статусу як інструменту інфляційного хеджування.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Новини за темою

Криптоаналітик прогнозує падіння біткоїна

Криптовалютний аналітик Бенджамін Коуен у черговому відео на своєму...

У Сальвадорі відкрили державний біткоїн-офіс

Влада Сальвадору повідомила про створення Державного офісу біткоїна (ONBTC),...

Біржа AAX, яка призупинила торги, видалила свої акаунти в соцмережах

Криптовалютна торгова платформа AAX, яка 13 листопада зупинила всі...

Експерт розповів, коли закінчиться ведмежий цикл на крипторинку

Голова фінансово-консалтингової компанії deVere Group Найджел Грін вважає, що...

Рауль Пал поділився підходом до інвестування в криптовалюти

Рауль Пал, екскерівник інвестбанку Goldman Sachs і нинішній глава...

Аналітик попередив про ризик обвалу біткоїна

Популярний криптостратег під псевдонімом Kaleo попередив у Twitter трейдерів...

Santiment: кити накопичили $1 млрд в ETH всього за один день

Згідно з даними криптоаналітичної компанії Santiment, найбільші адреси Ethereum...

Уряд Сальвадора подав на розгляд парламенту зокон про цифрові цінні папери

Влада Сальвадора внесла на розгляд парламенту законопроект про цифрові...

Останні новини

Трейдер, який передбачив крах біткоїна в 2018 році, розповів, де знаходиться дно BTC

Криптотрейдер Тоні Вейс, який передбачив обвал біткоїна (BTC) в 2018 році, розповів на своєму Youtube-каналі, де знаходиться дно біткоїну. https://www.youtube.com/embed/w8DFeaWLgI8 На думку аналітика, біткоїн "швидше за...

Ілон Маск прогнозує затяжну депресію на криптовалютному ринку

CEO Tesla і Twitter Ілон Маск висловив думку, що на крипторинок чекає тривале падіння. Про це він написав під твітом інвестора Джейсона Калаканіса, який...

Аналітик, який передбачив кінець бичачого ринку біткоїна в минулому році, прогнозує зміну тренду для BTC

Аналітик під псевдонімом Pentoshi висловив у своєму Twitter думку, що біткоїн скоро досягне цінове дно. Однак він підкреслив, що дно біткоїна не обов'язково означає...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here