Екс-менеджер OpenSea заарештований за інсайдерську торгівлю


02.06.2022
eks-menedzher-opensea-zaareshtovanyj-za-insajdersku-torhivliu

Офіс прокурора США на Манхеттені звинуватив колишнього менеджера з продуктів OpenSea, найбільшого ринку NFT або невзаємозамінних токенів, в інсайдерській торгівлі цифровими активами, що вперше для Міністерства юстиції.

Нейт Честейн був заарештований ФБР у середу вранці в Нью-Йорку і звинувачений у шахрайстві та відмиванні грошей у зв’язку зі складною схемою інсайдерської торгівлі NFT.

У 2021 році Натаніель Честейн нібито неодноразово таємно купував NFT, перш ніж вони були представлені на OpenSea, лише для того, щоб перепродати їх після того, як активи будуть розміщені на платформі, що різко підвищило їх вартість, згідно з обвинуваченням Південного округу Нью-Йорка.

Одним з обов’язків Честейна на ринку було визначити, які NFT будуть представлені, що дозволить йому нібито експлуатувати систему для отримання прибутку.

«НФТ можуть бути новими, але цей тип злочинної схеми. Як стверджується, Натаніель Честейн зрадив OpenSea, використовуючи її конфіденційну бізнес-інформацію, щоб заробляти собі гроші. Сьогоднішні звинувачення демонструють прихильність цього офісу викорінювати інсайдерську торгівлю — незалежно від того, чи відбувається вона на фондовому ринку чи в блокчейні». — сказав Деміан Вільямс, американський прокурор Південного округу Нью-Йорка.

Передбачувані інциденти з інсайдерською торгівлею мали місце в період з травня по вересень 2021 року. Честейн знав, які NFT будуть з’являтися на першій сторінці OpenSea, і нібито перед тим, як вони були представлені, він купував їх за допомогою створених ним фіктивних облікових записів. Потім він продавав їх через кілька годин або днів, заробляючи вдвічі, потрійно або більше ніж учетверо більше, ніж він заплатив за них, йдеться в обвинуваченні.

Максимальне покарання за інсайдерську торгівлю – до 20 років позбавлення волі. Честейн також був звинувачений у відмиванні грошей за операції з NFT, і цей злочин також передбачає максимальне ув’язнення до 20 років.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *