Екс-глава BitMEX назвав державні цифрові валюти “справжнім злом”


07.11.2022
Колишній керівник біржі BitMEX Артур Хейс попередив криптовалютних інвесторів про те, що в короткостроковій перспективі можливий новий примусовий продаж на ринку.

Екс-гендиректор криптобіржі BitMEX Артур Хейс назвав державні стейблкоїни “справжнім злом”, адже з їхньою допомогою уряд матиме можливість контролювати населення.

В своєму блозі Артур Хейс стверджує, що при впровадженні державних криптовалют (CBDC) основними дійовими особами в цій “трагедії” стануть уряд і політична еліта, які керуватимуть людьми як маріонетками, а також комерційними банками. Якщо для звичайних користувачів цифрові валюти ЦБ стануть злом, то для уряду ця ініціатива буде вигідна. На думку Хейса, люди мають вважати CBDC повномасштабною атакою на їхню здатність проводити один з одним конфіденційні транзакції.

Хейс впевнений, що CBDC становлять небезпеку і для комерційних банків, які можуть стати непотрібним посередником між людьми і центробанками. Хейс назвав звичайні банки “союзниками користувачів у сутичці проти CBDC”, оскільки участь банків ускладнить уряду створення архітектури для контролю над широкою громадськістю.

Експерт додав, що ключова відмінність між CBDC і діючими електронними валютами полягає в тому, що ЦБ матимуть змогу запрограмувати свої цифрові валюти таким чином, щоб вони повністю перебували під їхнім контролем.

В кінці жовтня Хейс висловив думку, що конкуренти Ethereum не зможуть його наздогнати за рівнем ринкової капіталізації. Тоді експерт заявив, що суперники Ethereum рівня 1 можуть надати хороші можливості для угод у наступному циклі бичому циклі, але не мають довгострокового потенціалу, щоб обігнати ETH за ринковою капіталізацією.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *