Співзасновник BitMEX очікує, що бичачий тренд біткоїна розпочнеться восени 2023 року


05.06.2023
Голова SkуBridge Capital назвав справедливу ціну біткоїну

Артур Хейс, співзасновник і колишній генеральний директор біржі BitMEX, висловив припущення про те, що бичачий тренд біткоїна почнеться у вересні або жовтні 2023 року. Про це Хейс заявив у своєму блозі, де описав фактори, які, на його думку, сприятимуть зростанню біткоїна.

На думку Хейса, фінансовий ринок США й надалі відчуватиме проблеми, включно зі зростанням державного боргу і необмеженим кількісним пом’якшенням з боку Федеральної резервної системи країни. Експерт вважає, що саме ці фактори призведуть до масового відтоку коштів інвесторів і підвищеного інтересу до біткоїна, як засобу захисту від інфляції.

Хейс також припустив, що банки продовжуватимуть стикатися з фінансовими труднощами через інфляцію і підвищення короткострокових процентних ставок. Зі збільшенням ліквідності в біткоїні та золоті, Хейс вважає, що бичачий тренд на ринку може початися наприкінці третього або початку четвертого кварталу 2023 року.

Однак, Хейс також зазначив, що ринок біткоїна може бути схильний до млявої динаміки через знижений інтерес і нудьгу серед трейдерів.

На момент публікації біткоїн торгується на рівні $26 685. За останні 24 години криптовалюта, що займає перше місце за ринковою капіталізацією, знизилася на 1,66%, а за останні сім днів – більш ніж на 3,5%.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *