Артур Хейз: Розвиток штучного інтелекту призведе до зростання ціни біткоїна до $760 000


07.07.2023
Співзасновник Bitmex Артур Хейс: альткоїни можуть втратити ще 50% своєї вартості

Колишній генеральний директор криптобіржі BitMEX Артура Хейза прогнозує зростання ціни біткоїна до $760 000. Про це він написав у своєму блозі.

Основна ідея Хейза полягає в тому, що революція в галузі штучного інтелекту призведе до зростання ціни біткоїна.

Хейз припускає, що ШІ не буде використовувати активи, контрольовані урядом, залишаючи золото і біткоїн єдиними життєздатними альтернативами. Він стверджує, що біткоїн є логічним вибором для ШІ, оскільки це суто цифрова, стійка до цензури і дефіцитна валюта, внутрішня вартість якої залежить виключно від витрат на енергію.

Хейз додав, що саме біткоїн, а не будь-який спеціально розроблений альткоїн, буде кращим фінансовим рішенням для продуктів на основі ШІ.

Колишній глава BitMEX уточнив, що може минути ще близько десяти років, перш ніж зростання вартості тільки за рахунок ШІ підніме ціну BTC майже до 1 млн доларів. Він вважає, що пік “шаленого зростання” інвестицій припаде на період з 2025 по 2026 рік. Тому мета його прогнозів щодо майбутньої ціни біткоїна – “сформувати наратив, який закріпиться до цього часу”. Залежно від масштабів такого інвестування, ціна BTC може зрости до $760 000 за монету.

Наразі біткоїн торгується на рівні $30 257. Актив зріс у ціні на 0,15% за добу.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *