Екс-директор правового відділу SEC приєднався до Binance US


13.06.2023
Binance тимчасово призупинить депозити та зняття криптовалюти Tron

Американський підрозділ криптобіржі Binance, Binance US, найняв екс-директора відділу правозастосування SEC, Джорджа Канеллоса. Про це пишe Bloomberg.

Канеллос, який є глобальним керівником судової та арбітражної групи в Milbank, раніше керував близько 1300 адвокатами в Комісії з цінних паперів і бірж щодо розслідувань, включно з інсайдерськими торговельними діями проти Раджа Раджаратнама і керівників хедж-фондів, пов’язаних з S.A.C. Capital. До цього він був начальником відділу з основних злочинів у прокуратурі США в Південному окрузі Нью-Йорка.

Торгова платформа найняла Канеллоса на тлі пред’явлення їй 13 звинувачень з боку SEC.

Нагадаємо, що 5 червня Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) подала до суду на Binance.US, міжнародну біржу Binance та Чанпенг Чжао, який володіє обома компаніями, за порушення законодавства про цінні папери. У позові, поданому до Окружного суду округу Колумбія, SEC стверджує про ” відверте ігнорування” законів США про цінні папери, включаючи неправомірне поводження з коштами клієнтів і введення в оману інвесторів і регуляторів. Минулого тижня агентство подало заяву на отримання тимчасової судової заборони на заморожування активів Binance.US з метою захисту коштів клієнтів, в тому числі шляхом репатріації інвестицій клієнтів, розміщених за кордоном. Binance заперечує ці звинувачення.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *