eBay зареєстрував товарні знаки, пов’язані з NFT та метавсесвітом


30.06.2022
eBay зареєстрував товарні знаки, пов'язані з NFT та метавсесвітом

Гігант електронної комерції eBay подав дві заявки на реєстрацію товарних знаків для широкого спектру послуг, пов’язаних із невзаємозамінними токенами та метавсесвітом. Про це повідомив юрист Бюро з патентів та товарних знаків США (USPTO) Майкл Кондоудіс.

Судячи з заявок, компанія планує працювати з майданчиками для торгівлі віртуальними товарами, що завантажуються, а також для створення і торгівлі невзаємозамінними токенами (NFT).

В описі заявок зазначено програмне забезпечення для керування та підтвердження транзакцій з колекційними токенами, а також комп’ютерні програми для використання, створення, торгівлі, зберігання та передачі NFT з використанням блокчейну та смарт-контрактів.

Патентні заявки були подані незадовго до того, як eBay повідомила про придбання платформи з торгівлі невзаємозамінними токенами Known Origin.

Генеральний директор eBay Джеймі Янноне (Jamie Iannone) зазначив, що платформа електронної комерції почала активно працювати з NFT ще у травні минулого року, оскільки цією галуззю цікавиться дедалі більша кількість людей.

«eBay має намір стати платформою, на якій люди з усього світу зможуть знайти рідкісне чи унікальне доповнення до своєї колекції. Тому ми почали частіше додавати цифрові предмети колекціонування», – заявив Янноне.

Інтерес до метавсесвіту та NFT демонструють багато відомих компаній. Цієї весни платіжні системи American Express і Mastercard теж зареєстрували кілька товарних знаків, пов’язаних із цими сферами. Крім того, цього місяця Mastercard повідомила про співпрацю з платформами для роботи з NFT, щоб клієнти могли безпосередньо купувати колекційні токени.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *