Dogecoin став другою за риночною капіталізацією криптовалютою PoW після переходу мережі Ethereum на PoS


16.09.2022
Аналітична фірма Elliptic: мільйони токенів Dogecoin пов'язані з тероризмом та незаконною діяльністю

Мем-криптовалюта Dogecoin (DOGE) стала другою за капіталізацією криптовалютою, яка функціонує на основі принципу доказу роботи (PoW), після того, як 15 вересня мережа Ethereum перйшла на доказ частки (PoS).

Біткоїн (BTC), звичайно, продовжує значно випереджати Dogecoin, хоча популярний мемекоін все ще впевнено обходить криптовалюти Ethereum Classic (ETC) (з ринковою капіталізацією $4,69 млрд), Litecoin (LTC) ($4,01 млрд) і Monero (XMR) ($2,65 млрд).

Рейтинг криптовалют на основі PoW за ринковою капіталізацією. Джерело: Coinmarketcap.com.

Відомо, що Dogecoin Foundation розглядає можливість переходу Dogecoin на proof-of-stake (PoS) після того, як у вересні 2021 року вперше натякнув на це співзасновник Ethereum Віталік Бутерін, який також є радником Dogecoin Foundation.

Читайте також: Як працює алгоритм PoS?

У грудні 2021 року Dogecoin Foundation випустив “Dogecoin Trailmap”, в якому запропонував побудувати версію “community staking” Dogecoin, що нагадує PoS.

“Така версія дозволила б усім користувачам Dogecoin вкладати свої DOGE і отримувати додаткові токени для підтримки мережі”, – заявили тоді в Dogecoin Foundation.

Однак з тих пір не було досягнуто значного прогресу, оскільки, згідно з інформацією на сайті Dogecoin, ідея перехооду на “community staking” все ще перебуває в статусі “пропозиція”.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *