До Квон: більше ніж впевнений у відродженні блокчейну Terra


23.06.2022
До Квон: більше ніж впевнений у відродженні блокчейну Terra

Генеральний директор Terraform Labs До Квон в інтерв’ю The Wall Street Journal сказав, , що «повністю впевнений» у здатності компанії «стати ще сильнішим», ніж раніше.

Пропозиція Квону про перезапуск блокчейна Terra і створення нового токена була прийнята наприкінці травня більшістю голосів власників керуючого токена Terraform Labs LUNA. Пропозиція проклала шлях до створення нового блокчейну під назвою Terra (LUNA), а стара версія була перейменована на Terra Classic (LUNC).

“Багато розробників перебувають у процесі перезапуску своїх додатків у новій мережі”, – сказав Квон.

Нагадаємо, екосистема Terra різко впала на початку травня, оскільки вартість стабільної монети UST, а також власного активу Terra, LUNA, різко впала в ціні. Хаос, що виник у результаті, стався на тлі більш широких макроекономічних потрясінь і підготував грунт для волатильності, що триває на ринку криптовалют.

В інтерв’ю Квон також сказав, що він був спустошений кризою Terra.

«Я сподіваюся, що всі постраждалі сім’ї подбають про себе та тих, кого люблять», — додав він.

Після краху Квон і Terraform Labs зіткнулися з колективним позовом, в якому їх звинуватили у продажу незареєстрованих цінних паперів та неправдивих заяв про стійкість стейблкоїну TerraUSD (UST) та пов’язаного з нею токена LUNA. Іншими фігурантами справи є Jump Crypto, Jump Trading та Three Arrows Capital.

Квон і компанія вже є об’єктами іншого судового процесу, що триває в Південній Кореї. При цьому прокуратура Сеула заборонила розробникам Terra залишати країну.

Як повідомляє WSJ, деякі представники криптоспільства звинуватили Квона у витонченій афері. Корі Кліппштейн, генеральний директор Swan Bitcoin, назвав Квона, як цитує WSJ, «шахраєм».

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *