Прокуратура Південної Кореї заборонила розробникам криптопроекту Terra залишати країну


20.06.2022
Прокуратура Південної Кореї заборонила розробникам криптопроекту Terra залишати країну

Прокуратура Південної Кореї заборонила нинішнім і колишнім розробникам Terra залишати країну, оскільки наразі проводиться розслідування роботи криптопроекту Terra Luna.

За повідомленням корейського ЗМІ JTBC News, нещодавно відтворена Управління з розслідування фінансових правопорушень та злочинів із цінними паперами заявляє, що має зупинити виїзд з країни осіб, задіянних у цій справі. Цей крок також може бути підготовкою до додаткових слідчих дій, таких як обшук та вилучення документів та носіїв інформації, а також виклик до суду інших причетних осіб.

Один з колишніх розробників Terra, Деніел Хонг, повідомив у Твіттері, що місцева прокуратура не повідомила розробникам проекту про заборону на поїздки.

«Чесно кажучи, таке поводження з людьми як з потенційними злочинцями є абсолютно обурливим і неприйнятним», – сказав він.

До Квон та Terraform Labs вже є предметом кількох поточних розслідувань та судових позовів у різних юрисдикціях як у Кореї, так і за кордоном. Ці проблеми з регулюванням пов’язані з втратою прив’язки стейблкоїну TerraUSD (UST) та з катастрофічним падінням ціни криптовалюти LUNA.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *