Deutsche Bank подав заявку на отримання ліцензії для зберігання цифрових активів


20.06.2023
Deutsche Bank

Згідно з інформацією видання Bloomberg, німецький банк Deutsche Bank подав заявку на отримання ліцензії місцевого регулятора (BaFin) для надання послуг зі зберігання цифрових активів, включно з криптовалютами.

Як стало відомо, Deutsche Bank подав заявку в рамках стратегії зі збільшення комісійного доходу в корпоративному секторі та зусиль інвестиційного підрозділу DWS Group у сфері доходів від сервісів, пов’язаних із цифровими активами.

Наприкінці 2020 року DWS Group вперше оголосила про свої плани щодо впровадження кастодіального зберігання цифрових активів. У вересні 2021 року аналітикиня Deutsche Bank Маріон Лабур заявила, що біткоїн може стати цифровим аналогом золота, незважаючи на свою волатильність. Тоді Лабур також заявила, що для збільшення популярності біткоїна серед інвесторів як хеджу необхідно офіційне визнання BTC регуляторами.

У першому кварталі 2022 року Німеччина посіла перше місце в міжнародному рейтингу країн, дружніх до криптовалют, завдяки рішенню включити криптоінвестиції в процес накопичення внутрішніх заощаджень. У травні того ж року німецький уряд скасував податок на продаж біткоїна (BTC) та ефіріума (ETH), які зберігалися понад рік.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *