Децентралізований протокол CoW Swap втратив 550 BNB в результаті експлойту


07.02.2023
Хакери викрали $3 млн у майнінгового пулу BTC.com

Нещодавно протокол децентралізованого обміну (DEX) CoW Swap втратив 550 BNB в результаті контрактного експлойту, який дозволив зловмиснику вивести кошти з протоколу. Злом зафіксував блокчейн-дослідник MevRefund. Він попередив DEX та її користувачів про експлойт у Twitter.

За даними компанії BlockSec, яка займається аудитом смарт-контрактів, адреса гаманця була додана в якості “розв’язувача” CoW Swap за допомогою мультисигналу. Потім ця адреса викликала транзакцію для затвердження DAI в SwapGuard, що призвело до того, що SwapGuard перевів DAI з розрахункового контракту CoW Swap на інші адреси.

Фірма PeckShield, що спеціалізується на безпеці блокчейнів, підрахувала, що було втрачено близько 551 BNB на суму $181 600. Після викрадення активів хакер перевів кошти на криптоміксер Tornado Cash.

Тим часом, незважаючи на хакерські атаки, пов’язані з DeFi, згідно зі звітом DappRadar, початок 2023 року став успішним. Дані показали, що в січні відбулося значне зростання загальної вартості протоколів, заблокованих у січні.

Згідно з даними Організації Об’єднаних Націй, у 2022 році північнокорейські хакери вкрали більше криптовалюти, ніж у попередні роки. За оцінками дослідників, хакери, пов’язані з Північною Кореєю, відповідальні за викрадення криптовалют на суму від $630 млн .

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *