DeFi-стартап Forward залучив у початковому раунді фінансування $5 млн від тайських банківських гігантів


12.09.2022
Sequoia та Quona очолили раунд фінансування DeFi-протоколу MoHash на $6 млн

Підрозділи венчурного капіталу деяких найбільших банків Таїланду підтримали платформу DeFi Forward у раунді початкового фінансування на суму $5 млн.

Згідно з прес-релізом, у раунді, очолюваному Primestreet Capital, узяли участь фірми венчурного капіталу, пов’язані з Kasikornbank і Bank of Ayudhya, а також Ratanakorn Technology Group, GBV Capital і Varys Capital.

Forward – це платформа DeFi, яка розробляє протокол для децентралізованої торгівлі деривативами, що зіставляє довгі та короткі позиції.

Forward – це платформа DeFi, яка розробляє протокол для децентралізованої торгівлі деривативами, що зіставляє довгі та короткі позиції.

Залучення коштів відбулося на фоні коливань у криптовалютному секторі Таїланду. Минулого місяця найстаріший банк Таїланду, Siam Commercial Bank, відмовився від угоди на $500 млн з придбання криптовалютної біржі Bitkub.

Siam Commercial Bank відмовився від придбання приблизно через місяць після того, як тайська комісія з цінних паперів і бірж наказала Bitkub переглянути процес лістингу своєї монети KUB на біржі.

Криптовалютна біржа Huobi також нещодавно припинила свою діяльність у Таїланді, посилаючись на проблеми з регулюванням.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *