Cypherpunk Holdings продала всі свої запаси BTC та ETH


29.06.2022
Інвестиційна компанія Cypherpunk Holdings (HODL) продала всі свої активи у BTC та ETH, щоб уникнути поточних ринкових ризиків.

Інвестиційна компанія Cypherpunk Holdings (HODL) продала всі свої активи у BTC та ETH, щоб уникнути поточних ринкових ризиків. Про це повідомляє Coindesk.

Канадська компанія продала 205,8209 ETH, за 293 000 канадських доларів та 214,7203 BTC приблизно за 6,09 млн канадських доларів.

Згідно з оголошенням, загальний виторг від продажів склав 6,38 млн канадських доларів. У Cypherpunk Holdings заявили, що у них є 18,16 млн. канадських доларів готівкою та стабільними монетами, а також близько 1,93 млн. канадських доларів, виділених на структуровані продукти з повідомленням про погашення за 30 днів.

Президент і головний виконавчий директор Cypherpunk Джефф Гао сказав, що рішення позбутися всіх запасів біткоїнів і ефірів фірми прийнято слідом за зростаючою волатильністю ринку, яка зробила зберігання токенів активів все більш ризикованим для інвесторів. І BTC, і ETH втратили більше половини своєї вартості за останній рік, опустившись до 52-тижневого мінімуму на початку цього місяця.

Акції компанії впали цього року на 50% на канадській фондовій біржі.

Гао зазначив, що Cypherpunk збереже «довгостроковий бичачий погляд» на криптовалюти і прагнутиме отримати вигоду з майбутніх інвестиційних можливостей у цій сфері «у міру їхньої появи».

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *