CoinGecko: Впровадження криптовалют зростає, незважаючи на ведмежий ринок


30.01.2023
blockchain bitcoin

Незважаючи на ведмежий тренд на крипторинку, у 2022 році кількість власників BTC та ETH продовжила суттєво зростати. Аналітики платформи CoinGecko повідомили про збільшення на 27% кількості гаманців, на яких зберігається від $1,000 в BTC та ETH.

Згідно звіту, кількість адрес з 0,1 або більше BTC зросла на 27,5% до 4,2 мільйона, а кількість адрес з 1 ETH – на 28,1% до 1,73 мільйона.

У четвертому кварталі 2022 року спостерігалося рекордне зростання попиту на криптовалюти: кількість власників щонайменше 0,1 BTC зросла на 9,7% порівняно з аналогічним періодом 2021 року. Кількість адрес з 1 ETH зросла на 10,4% за той самий період.

Окрім цього, повідомляється, що Ethereum випередив біткоїн за темпами зростання популярності, швидше за все, завдяки переходу на алгоритм консенсусу PoS у вересні. Незважаючи на це, на кінець року біткоїн все ще був удвічі популярнішим за ETH за кількістю користувачів. Це можна пояснити тим, що багато членів криптоспільноти використовують біткоїн як засіб збереження капіталу під час ринкової турбулентності.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *