Coinbase розірвала фінансові зв’язки з Silvergate Capital


02.03.2023
Австралійські дослідники звинуватили Coinbase в інсайдерській торгівлі

Криптовалютна біржа Coinbase Global розірвала фінансові зв’язки з Silvergate Capital та заявила, що має мінімальну залежність від кредитора.

“У світлі останніх подій і з міркувань обережності, Coinbase більше не приймає і не ініціює платежі до або від Silvergate”.

Згідно заяві Coinbase, біржа співпрацюватиме з іншими фінансовими установами для полегшення операцій з готівкою для клієнтів.

Акції Silvergate Bank, які вже перебували під тиском через затримку з подачею річного звіту 10-K, впали ще на 40% на доринкових торгах. Рейтинг Silvergate Capital також був знижений до “дефолтного” з “нейтрального” банком JP Morgan у зв’язку з побоюваннями щодо неплатоспроможності.

Звіт за формою 10-K – це документ, який вимагає Комісія з цінних паперів і бірж США, що надає всебічний огляд бізнесу та фінансового стану компанії. Криптобанк заявив, що йому знадобиться ще два тижні, щоб підготувати звіт за 2022 фінансовий рік.

Silvergate Bank, також відомий як “криптобанк” через свою велику кількість криптовалютних партнерів, наразі перебуває під слідством Міністерства юстиції США щодо його причетності до краху FTX. Розслідування обертається навколо рахунку колишнього генерального директора FTX Сема Бенкмана-Фріда в банку.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *