Coinbase анонсувала лістинг двох нових альткоїнів


26.01.2023
coinbase.com

Coinbase, одна з найбільших у світі криптовалютних бірж, що базується в США, оголосила про те, що додасть до лістингу два нові альткоїни.

Відповідно до оголошення, зробленого Coinbase Assets 25 січня, Coinbase розмістить Audius (AUDIO) і Threshold (T) на біржі 26 січня о 20.00.

У попередньому дописі Coinbase оголосила, що додала Audius і Treshold до дорожньої карти криптовалют, які розглядаються перед листингом.

В оголошенні підкреслюється, що нові лістингові активи можуть бути переведені на біржу за допомогою мережі Ethereum (ERC-20), і користувачам слід бути обережними з транзакціями переказу з різних мереж.

Згідно із заявою, торгівля активами AUDIO і T не буде підтримуватися в деяких обмежених юрисдикціях. Торгівля розпочнеться, якщо будуть виконані умови ліквідності, і користувачі зможуть торгувати в доларовому паритеті, коли буде забезпечено достатню пропозицію.

Згідно з даними CoinGecko, за останній 24-годинний період AUDIO торгується на рівні $0,34, що на 21,5% вище, а T торгується на рівні $0,056, що на 11% вище.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *