CME Group запустила номіновані в євро ф’ючерси на BTC та ETH


29.08.2022
CME Group запустила номіновані в євро ф'ючерси на BTC та ETH

Товарна біржа CME Group запустила номіновані в євро ф’ючерси на біткоїн та Ethereum. Про це повідоляється в пресс-релізі компанії.

Нові ф’ючерсні контракти на біткоїн-євро та ефір-євро матимуть розмір у 5 BTC та 50 ETH на контракт. Розрахунки за новими контрактами будуть здійснюватися готівкою на основі еталонного курсу CME CF Bitcoin-Euro та еталонного курсу CME CF Ether-Euro. Інструменти служитимуть як одноденні довідкові курси ціни біткоїну та ефіру, деномінованих у євро.

Тім Маккорт, керівник глобального підрозділу з акцій та валютних продуктів CME Group, заявив, що рішення про запуск європродуктів було ухвалено на основі сильного зростання ф’ючерсів, номінованих у доларах.

“Запуск нових ф’ючерсних контрактів ґрунтується на сильному зростанні та високій ліквідності, які ми спостерігаємо у наших існуючих ф’ючерсних контрактів на Біткоїн та Ефір, деномінованих у доларах США”.

Ф’ючерсні продукти на євро допоможуть клієнтам отримати більш точні та регульовані інструменти для торгівлі та хеджування ризиків, пояснив він.

“Наші нові ф’ючерси на біткоїн у євро та ефір у євро нададуть інституційним клієнтам, як у США, так і за їх межами, більш точні та регульовані інструменти для торгівлі та хеджування двох найбільших криптовалют за обсягом ринку”.

Раніше компанія заявляла, що криптоактиви, деноміновані в євро, посідають друге місце за обсягом торгівлі після долара США.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *