Circle розкрила дані про розмір та місце зберігання резервів, які забезпечують стейблкоїн USDC


15.07.2022
Circle

Компанія Circle, емітент USDC, опублікувала перший звіт про резерви, які забезпечують стейблкоїн. Виявилося, що всі кошти розміщені у доларах США та облігаціях Казначейства США.

Публікація таких звітів стане щомісячною. Ініціативу запущено в рамках створення більш «прозорої» екосистеми для стейблкоїнів, тому що на початку липня у криптовалютній спільноті з’явилися чутки про «проблеми» у Circle. Після чого співзасновник і генеральний директор компанії Джеремі Еллайр оголосив про запуск цієї ініціативи.

Згідно зі звітом, фіатні кошти у розмірі $13.58 млрд розміщені в американських банках: Bank of New York Mellon, Citizens Trust Bank, Customers Bank, New York Community Bank, Signature Bank, Silicon Valley Bank, Silvergate Bank та US Bancorp. Інші $42.12 млрд розміщені у тримісячних облігаціях Казначейства США.

Зазначимо, що дані наведено на 30 червня. На той момент капіталізація USDC становила $55.57 млрд, а сума резервів сягала $55.7 млрд. Таким чином, згідно зі звітом, стейблкоїн повністю забезпечений резервами і жодні потрясіння на криптовалютному ринку не зможуть відв’язати курс токена від курсу долара США. Слід зазначити, що звіт створено самою компанією та не перевірявся сторонніми аудиторськими фірмами.

«Цей звіт став частиною нашого прагнення збільшити прозорість та доступність інформації про USDC. Ми публікуємо перший щомісячний звіт про резерви для USDC, в якому повідомляємо про куплені облігації та банки, що зберігають фіатну валюту. Але на цьому ми не зупинимося і продовжимо збільшувати прозорість, у тому числі намагатимемося отримати дозвіл від наших партнерів на надання даних про те, скільки наших коштів зберігає кожен банк. У майбутньому ми сподіваємось надавати дані щодня», – заявив Еллайр.

Нагадаємо, що в середині червня, незважаючи на волатильність ринку криптовалют та проблеми стейблкоїнів, Circle запустила забезпечений євро стейблкоїн Euro Coin.

Читайте також: Circle вибрав банк у якому зберігатиме резерви стейблкоїну USDC

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *