Circle оголосила про підтримку стейблкоїна Euro Coin (EUROC) на блокчейні Avalanche


26.05.2023
EUROC

EUROC, стейблкоїн, прив’язаний до євро, тепер буде доступний для транзакцій між мережами Avalanche і Ethereum. Емітент Circle повідомив, що підключення EUROC до екосистеми Avalanche дасть змогу користувачам виконувати операції зі стейблкоїном швидко й ефективно.

Стейблкоїн EUROC був випущений Circle у 2022 році як токен ERC-20 на блокчейні Ethereum. EUROC надає зручну можливість для торгівлі іноземними валютами, а також полегшує доступ до євро по всьому світу. Наразі в обігу перебуває близько 47,11 млн EUROC, згідно з даними Etherscan.

Крім цього, Circle оголосила, що підприємства та установи зможуть відкрити рахунок Circle для отримання доступу до ліквідності Avalanche EUROC.

В компанії також повідомили, що EUROC вже підтримується кількома популярними додатками та протоколами DeFi, включно з Curve, GMX і Trader Joe.

У листопаді Circle повідомляла про запуск кросчейн-моста Cross-Chain Transfer Protocol, а також розширення підтримки EUROC на блокчейні Solana. Очікувалося, що ініціатива буде реалізована в першій половині 2023 року, а збанкрутіла криптобіржа FTX мала намір підтримувати депозити, зняття коштів і торгівлю EUROC на Solana.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *