Частка криптовалют у капіталі світових банків досягла 0,01%


03.10.2022
Голова Rockefeller International прогнозує зростання біткоїну

Частка криптовалют у капіталі світових банків досягла 0,01%, згідно з останнім звітом Базельського комітету з банківського нагляду.

У звіті організації йдеться про те, що 19 найбільших фінансових установ володіють криптовалютами на суму 9,4 млрд євро. Регулятор виділив 3 групи установ, до яких увійшли фінансові організації з Північної та Південної Америки, Європи та інших країн світу.

Аналітики визнали експоненціальне зростання криптовалют і нагадали, що оцінити їхній реальний рівень впливу досить складно.

“Оскільки ринок криптоактивів швидко розвивається, важко визначити, занижують чи завищують деякі банки свої ризики щодо криптоактивів, і наскільки послідовно вони застосовують один і той самий підхід до класифікації будь-яких ризиків”. – говориться у звіті Базельського комітету з банківського нагляду.

Згідно з отриманими даними, BTC і Ethereum є найбільш популярними для зберігання активами. Серед усіх 19 установ частка ВТС становить 31%, а ЕТН – 22%. Токени на основі біткоїна становлять 25%, а токени на основі Ethereum – 10%.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *