Чанпенг Чжао пояснив, чому біржа Binance не торгуватиме акціями


18.07.2022
CZ Binance (821 × 473 px) (2)

Найбільша криптобіржа Binance не зацікавлена ​​у тому, щоб пропонувати користувачам можливість торгівлі акціями. Незалежно від того, скільки нових клієнтів це може залучити до компанії, заявив виданню Decrypt голова біржі Чанпенг Чжао (CZ).

Причому керівник Binance не засуджує криптобіржі, які так роблять. Просто торгівля акціями не відповідає філософії його компанії.

Криптовалютний ринок зіткнувся з черговою кризою, тому торгові майданчики всерйоз задумалися про те, як залучати нових клієнтів в умовах жорсткої конкуренції та гострої нестачі коштів. Наприклад, у травні криптовалютна біржа FTX почала пропонувати клієнтам можливість торгувати акціями.

“У нас немає жодних планів звернення до традиційної біржової торгівлі”, – пояснив Чжао, підкреслюючи різницю між Binance і, принаймні, одним із її серйозних конкурентів.

І хоча торгівля акціями виявилася прибутковим ринком для багатьох роздрібних інвестиційних платформ, таких як Robinhood та Webull, керівник Binance бажає, щоб компанія зосередилася на створенні більшої кількості інструментів Web 3.0.

«Ми займаємося чисто Web 3.0, – пояснив Чжао. — Ми не повертаємось назад, ми рухаємося вперед».

Він додав, що Binance роздумує над придбанням кількох компаній під час поточного ведмежого ринку, але жодна з них не займатиметься акціями. Причому купівля нових фірм відбуватиметься не як акт благодійності або видачі безстрокового кредиту. Все буде набагато простіше, обіцяє Чжао.

«Це не означає, що складні угоди погані. Але я волію завжди робити все дуже простим, дуже зрозумілим, зводити все до дуже простих основних принципів та танцювати від них», – сказав керівник Binance.

Чжао, мабуть, натякнув таким чином на кредитну лінію в розмірі $500 млн, надану крипто-брокеру Voyager Digital, що збанкрутував, компанією Alameda Research, заснованої криптомільярдером Семом Бенкманом-Фрідом (за сумісництвом генеральним директором FTX).

У травні глава FTX також купив 7,6% акцій платформи для інвестицій та торгівлі акціями Robinhood, а минулого місяця Bloomberg повідомив, що він зацікавився покупкою додатка для торгівлі акціями та криптовалютами, але він спростував чутки, заявивши, що наразі не ведеться розмов про злиття та поглинання Robinhood.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *