Чанпен Чжао вважає, що крипторинок дистанціюється від доларових стейблкоїнів


15.02.2023
CZ Binance (821 × 473 px) (2)

Криптовалютна індустрія може дистанціюватися від стейблкоїнів, прив’язаних до курсу долара США. Такою думкою, в рамках AMA-сесії з аудиторією поділився глава найбільшої криптобіржі Binance Чанпен Чжао.

Бізнесмен вважає, що з часом на крипторинку зростатиме популярність стейблкоїнів, прив’язаних до курсу євро, єни та сінгапурського долара, що знизить залежність індустрії від доларових “стабільних монет”. Свою точку зору він пояснив тиском американської влади на ринок стейблкоїнів.

Нагадаємо, 13 лютого 2023 року емітент “стабільної монети” Binance, Binance USD (BUSD), компанія Paxos зупинила випуск токенів через тиск Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC). Представники регулятора угледіли в стейблкоїні ознаки цінного паперу.

Також Чанпен Чжао вважає, що важливу роль у розвитку індустрії відіграють алгоритмічні (децентралізовані) стейблкоїни. При цьому він звернув увагу на ризики таких активів. Нагадаємо, крах криптопроєкту Terra у травні 2022 року похитнув віру учасників криптоспільноти в алгоритмічні стейблкоїни.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *