Брат колишнього топ-менеджера криптобіржі Coinbase визнав провину в інсайдерській торгівлі


13.09.2022
Глава Titanium Blockchain визнав себе винним у шахрайській схемі
Ніхіл Вахі, якого разом із братом, колишнім менеджером з продукту Coinbase Ішаном Вахі, звинуватили в інсайдерській торгівлі, визнав себе винним. Йому загрожує до 20 років тюремного ув'язнення.

У липні SEC США звинуватила колишнього менеджера з продукту Coinbase Ішана Вахі та його брата Ніхіла Вахі в інсайдерській торгівлі. Ніхіл зізнався, як мінімум, в одному випадку такого злочину.

Як підкреслив прокурор Південного округу Нью-Йорка Даміан Вільямс , Ніхіл Вахі використовував надану братом інформацію щодо майбутнього лістингу токенів на майданчику Coinbase Global. Він заздалегідь купував токени і заробляв на зростанні курсу після лістингу, що є інсайдерською торгівлею.

“Менш, ніж через 2 місяці після звинувачення, Ніхіл визнав у суді, що використовував для торгівлі конфіденційну інформацію Coinbase. Вперше в історії обвинувачений визнав провину в інсайдерській торгівлі на криптовалютному ринку. Це має нагадати учасникам, що правоохоронні органи завжди стежитимуть і припинятимуть правопорушення, навіть за використання найновіших технологій. Наразі Ніхіл Вахі очікує вироку і має повернути незаконно отриманий прибуток”, – заявив Даміан Вільямс.

За даними прокурорів, Ішан Вахі працював у Coinbase менеджером із продукту з жовтня 2020 року, причому саме в команді з лістингу активів. Він мав доступ до конфіденційної інформації, і в період з липня 2021 року по травень 2022 року зі своїм братом Ніхілом вони багаторазово купували різні токени до офіційного оголошення про їхній лістинг на майданчику.

Брати намагалися приховати свої дії завдяки використанню різних анонімних гаманців, зареєстрованих на підставних осіб на централізованих біржах. За підсумком Ніхілу Вахі загрожує до 20 років в’язниці. Вирок учаснику інсайдерської торгівлі має бути оголошено 13 грудня.

Раніше повідомлялося, що брати намагалися втекти до Індії, проте американські правоохоронні органи встигли затримати їх в аеропорту Сіетла.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *