Bosch спільно з Fetch.ai виділили $100 млн в фонд розвитку Web3


21.02.2023
У чому різниця між Web 3.0 та Web 2.0

Компанії Bosch та Fetch.ai виділили $100 млн на грантову програму, спрямовану на розвиток Web3, штучного інтелекту (ШІ) та децентралізованих технологій у рамках партнерства.

Дві компанії співпрацюють над створенням Фонду Fetch.ai, метою якого буде сприяння промисловому впровадженню інноваційного програмного забезпечення, технологій штучного інтелекту та Web3. Ініціатива фінансуватиме дослідження та розробку децентралізованих технологій для реальних кейсів використання.

Фонд виділить $100 млн у вигляді грантів на довгострокову розробку рішень і послуг на основі Web3 для мобільності, промислових технологій і споживчих галузей. Грантова програма інвестуватиме у вибрані компанії та партнерів протягом трирічного періоду.

До складу правління Fetch.ai Foundation увійдуть представники Bosch та Fetch.ai, які будуть фінансувати конкретні підприємства та компанії у сфері промислового ШІ.

“Bosch, як один зі світових лідерів у галузі промислового інжинірингу та мобільних рішень, бачить величезну потребу в більш розумних технологіях та управлінні, щоб впоратися з викликами, які виникають у все більш пов’язаних екосистемах щодо безпеки/захисту, конфіденційності та володіння даними”. – заявив голова Fetch.ai Foundation Пітер Буш.

За словами Буша, поєднання Web3, штучного інтелекту та технологій з відкритим вихідним кодом з класичною інженерією є ключовим фактором реалізації місії Фонду через його грантову програму.

Bosch і Fetch.ai вперше об’єднали зусилля в лютому 2021 року для запуску багатоцільової блокчейн-мережі, орієнтованої на можливості Web3, що включає ШІ і IoT.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *